De invoering van het modelcontract voor zzp’ers wordt opnieuw uitgesteld, waardoor de nieuwe streefdatum van 1 april van de baan is. Volgens de Eerste Kamer moet staatssecretaris Wiebes nog veel meer duidelijkheid verschaffen over de details van het wetsvoorstel, zegt zzp-deskundige Pierre Spaninks tegen BNR.

Zelfs Wiebes’ eigen VVD in de senaat lijkt inmiddels de plannen voor de wet deregulering beoordeling arbeidsrelaties niet meer te steunen, zegt Spaninks. “Voor Wiebes een tegenvaller, voor de tegenstanders een opsteker.
Hele artikel · Bron: BNR • 17/1/2016
Redactie ZZP Nieuws – Redactie ZZP Nieuws publiceert sinds 2014 dagelijks nieuws, duiding en achtergronden voor zelfstandig ondernemers in Nederland. De redactie werkt vanuit primaire bronnen — Rijksoverheid, rechtspraak, Kamerstukken en CBS — en plaatst ontwikkelingen waar mogelijk in de context van eerdere wetgeving en beleid. Onafhankelijkheid van overheid, vakbonden en commerciële partijen staat voorop. Lees meer over de redactie.
